Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Модуларната ковид болница се’ уште не е во функција

    Бројките на ново заразени од корона вирусот во изминатиот период е во тренд на зголемување. Изминатата недела во Велес, имаше 185 нови наши сограѓани што...

    Последни објави