Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  (Видео) Апасиев: Предлагаме патните трошоци на пратениците да се намалат четирикратно

  Прес конференција на пратеникот Димитар Апасиев, по повод поднесениот Предлог-закон за изменување на Законот за пратеници од страна на Левица, а со кој се...

  Ветуваа монтажни паркиралишта со најмалку 300 паркинг места, а поставија рампи за наплата!

  Градоначалникот на Општина Свети Николе, Сашо Велковски, во својата предизборна програма вети најмалку 300 нови паркинг места, кои ќе бидат обезбедени со монтажни паркиралишта...

  Последни објави