Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Параполициските структури на СДС малтретираа народ на Мечкин Камен

Хибридниот режим вчера во целост демонстрираше како насилнички се брани од незадоволството на обичните граѓани - преку мобилизација на партиски бандити и криминалци да...

Олимпијците наместо наградени – омаловажени

Нашиот олимписки претставник на претстојните игри во Пекинг во крос кантри (спринт слободно 1,5 км и 50 км слободно), Ставре Јада, излезе со разочарување...

Последни објави