Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Покана за прес: Штрајк во Леарница: газдите рамнодушни, институциите глуви, а работниците без плати

    Во среда, 14 септември, во 13.30 часот Левица ќе одржи прес конференција во Жена Парк, пред Собранието на Република Македонија со цел да се...

    Последни објави