Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Левица бара граѓаните на општина Велес преку референдум да се изјаснат за продажба на парцелите на Езеро Младост

Почитувани сограѓани, На следната осма седница на советот на општина Велес која е закажана за 31.01.2022 т.е следниот понеделник и ќе се одржи онлајн, една...

Последни објави