Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Фудбалското игралиште во Пинтија потопено во фекалии

Градоначалникот на Општина Кисела Вода, Орце Ѓорѓиевски, после силното невреме кое го зафати Скопје, каде падна голем потпорен ѕид на булеварот „Борис Трајковски” во...

Последни објави