Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Пратениците Апасиев и Крмов во Тетово заедно со кандидатите од советничката листа на Левица

Претседателот и пратеник на Левица, Димитар Апасиев и пратеникот Борислав Крмов вечерва беа на средба со кандидатите за советници од Левица за Тетово, уште...

Последни објави