Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Пратеникот Апасиев го прекина говорот на Урсула

На денешното обраќање на претседателката на Европската комисија - Урсула Фон Дер Лајен, опозицискиот пратеник и лидер на Левица, проф. Димитар Апасиев со свирежи...

Последни објави