Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Апасиев: Левица е оштетена од ДИК – Ќе поднесеме кривична пријава

    Според изборниот законик, на Левица заедно со ДПА - како единствени партии кои немаат пратеничка група, а на изборите учествуваа самостојно - за рекламирање...

    Последни објави