Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  (Видео) Крмов: Блокадата требаше да започне кога се киднапираше пратеник

  „Левица не се противи на ниедна инцијатива за буткање на оваа власт, но секогаш имаме доза сомневање кога станува збор за партиите кои владееле...

  Партизираното претпријатие „Национални Шуми” 40 години нема спроведено попис на шумите

  Државното јавно претпријатие „Национални шуми“, наместо да биде во функција на заштита на шумскиот фонд, претставува биро за вработување на нестручни партиски кадри, поради...

  Последни објави