Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Бенефитите на НАТО конечно на дело

Во Неготино можеби нема вода, можеби нема ни соодветно осветлување по улиците, нема ниту инвестиции, но затоа пак во Неготино паѓаат ранци од небото! Вчера...

Левица – Неготино оддаде почит на загинатите борци во НОБ

Членови на Левица-Неготино оддадоа почит и положија свежо цвеќе на спомениците кај Собранието во Неготино, по повод 78 години од загинувањето на тројца борци...

Последни објави