Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Пратениците на Левица бараат од претседателот на Републиката да не го потпишува указот за прогласување на Законот за државјанство

    Пратениците на политичката партија Левица – проф. д-р Димитар Апасиев и Борислав Крмов, го повикуваат Претседателот на Републиката – Стево Пендаровски, како еден од...

    Последни објави