Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  Узурпирани тротоари пред Министерството на Груби

  Тротоарите пред Министерството за политички системи на Артан Груби се целосно непроодни од паркирани автомобили. Граѓаните на Центар цел ден го пријавуваат попреченото движење...

  Богдановиќ да си даде оставка доколку не може да се справи со урбаната мафија!

  Центарот на Скопје се’ повеќе наликува на бетонска џунгла за која никој од надлежните немаат никаква волја да се стави во ред. Секое ќоше...

  #НеОтворамВрата – Теренска активност Левица – ЛО Центар

  НЕ ОТВОРАМ ВРАТА - теренска акција на Левица - Центар против фингираниот попис во сред ПАНДЕМИЈА Од почеток на пандемијата, Скопје бележи 51.714 случаи на...

  Последни објави