Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Левица нема да му се извини на градоначалникот на Штип, Иван Јорданов

Советникот од редовите на Левица, Ангеле Михајловски, доби писмо со закана за тужба од Градоначалникот на Општина Штип, Иван Јорданов. Имено, во еден регионален штипски...

Последни објави