Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Левица – Кочани: СДСМ во Кочани одби референдум за изградба на хидроцентрала на Мала Река

Откако неколку месеци наназад локалната власт манипулира со јавноста, конечно паднаа маските. Имено, советниците од владејачкото мнозинство претходно со згрозеност и резигнација ја отфрлаа...

Последни објави