Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Апасиев до министерката за труд Јагода Шахпаска за стечајците од велешки „Лозар”

Зошто Министерството за труд и социјална политика не постапува по пресудите на Управниот суд донесени во корист на обесправените стечајни работници од поранешниот агрокомбинат...

Последни објави