Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  (Видео) Борислав Крмов кон Љупчо Пренџов: Вие излеговте како типичен апологет на олигархијата

  „Јас колега Пренџов обично ги избегнувам вака личните реплики и таквите работи и се обидувам да се држам до темата, но, овој пат ќе...

  (Видео) Апасиев кон Љупчо Пренџов: Вие како пинг-понг партија си коалицирате и со едните и со другите

  „Почитуван колега Пренџов, доаѓате од една непостоечка партија ГРОМ, која што зема пет милиони денари народни пари, а не настапува сама на избори и...

  Последни објави