Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Димитар Апасиев во живо, во емисијата Магазин на ТВ Сител

    Каков е Апасиев во приватниот живот? Гостување на пратеникот и лидер на Левица, Димитар Апасиев во емисијата Магазин на ТВ Сител. Темите овојпат не се...

    Последни објави