Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Титула шампиони на Македонија со знаме на соседна Албанија

Фудбалерите на Шкупи (поранешни Слога Југомагнат) одиграа одлична сезона која ја заокружија со шампионска титула во Првата македонска фудбалска лига. Избраниците на Гоце Седлоски покажаа...

Последни објави