Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Крмов до Маричиќ: Се сомневаме дека неправилно издадените 100 илјади Изводи ќе се злоупотребат во пописот

    Пратеничко прашање на пратеникот Борислав Крмов кон министерот за правда, Бојан Маричиќ во врска со работата на директорот на Управата за водење на матичните...

    Последни објави