Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  Левица – Аеродром: Народна кујна и субвенции за енергетски ефикасни фасади, кровови, прозорци, лифтови во Аеродром

  На вчерашната деветта седница на советот на Општина Аеродром од поднесените три точки беа прифатени и усвоени две точки на Левица. Едната точка е...

  (Видео) Левица – Аеродром: Жителите од Стар Аеродром се против зонско паркирање

  Денес, со почеток од 11:00 часот, во "паркчето" на ул. ,,Методија Шаторов Шарло", граѓаните имаа отворена средба со советниците на Левица во Општина Аеродром. На...

  Последни објави