Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Повторно доцнат субвенциите за земјоделците

    Иако министерот за земјоделство, Арјанит Хоџа, најавуваше дека до крајот на јуни ќе бидат исплатени сите субвенции, земјоделците повторно се извисени. Земјоделските здруженија од...

    Последни објави