Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  Левица – Неготино оддаде почит на загинатите борци во НОБ

  Членови на Левица-Неготино оддадоа почит и положија свежо цвеќе на спомениците кај Собранието во Неготино, по повод 78 години од загинувањето на тројца борци...

  Неготино, Кавадарци и Демир Капија – Апсолутни рекордери во заразеност со корона!

  Општините од тиквешкиот регион се убедливо на врвот во Македонија, со највисок процент активни случаи по глава на жител заразени со вирусот SARS-CoV-2 според...

  Последни објави