Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Левица Делчево ќе ја поддржи иницијативата за надомест на оштетените домови поради невремето

По синоќешното невреме кое го зафати градот Делчево и околните села, огромните штети кои ги имаат жителите на своите домови и станбени комплекси, а...

Последни објави