Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Богдановиќ: За референдум треба инцијатива и дополнително време

    Во денешната емисија „Жешко Политичко Лето" на Канал 5 ТВ, на која гостуваше градоначалникот на Центар, Саша Богдановиќ, прашање постави нашата модераторка на Левица...

    Последни објави