Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Сомнителна распределба на средствата за субвенционирање на клими и велосипеди во Прилеп

    Не стивнуваат реакциите на граѓаните за малверзацијата која им ја приреди Општина Прилеп со петте милиони денари субвенција, односно надомест на дел од трошоци...

    Последни објави