Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Османи преку ветинг го релативизира дипломатскиот скандал

Веќе подолго време меѓународен скандал ја тресе македонската дипломатија, но, за ова, од МНР немаат конкретни одговори, решение ниту пак одговорност или оставки. Единствено...

Последни објави