Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Наместо гасификација, поскапа електрична енергија за битолчани

    Мега проектот „Гасификација на градот", кој требаше да биде најдоброто решение за енергетска ефикасност е уште еден дел од предизборните ветувања на битолската градоначалничка. Наместо...

    Последни објави