Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Само монструми можат да наредат уривање на парк во ситуација на поплави

Левица остро го осудува обидот на општина Карпош да продолжи со уривањето на паркот во Тафталиџе. Сметаме дека само монструми без емоции и памет...

Предлог мерки на Левица за санирање на последиците од поплавите

Поради трагичната ситуација во погодените области од невремето, неснаодливоста на државните органи и трагикомичната глетка во која претседател на една партија како во реално...

Последни објави