Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Левица во Центар со предлог – решение за справување со енергетската криза

Советничката група на Левица во Општина Центар вчера на 13тата седница на советот предложи да се формира ЈП за производство на електрична енергија. Предлогот беше...

Последни објави