Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Ковачевски потврди дека промената на Уставот ќе стане дел од преговарачката рамка

    После состанокот помеѓу премиерите на Македонија и Бугарија на безбедносната Конференција во Минхен, Кирил Петков најави внесување на Бугарите во македонскиот Устав, при што...

    Последни објави