Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Заевизмот мора да падне – Овде и сега!

Официјален партиски став на Левица пред вториот круг на изборите Партиското раководство на Левица, ценејќи го антивладиното и проопозициско расположение на членството, поддржувачите и симпатизерите,...

Последни објави