Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Вработените во образование го отфрлија непристојниот предлог на Владата и Неделков

Наставниците се длабоко разочарани, откако синоќа бомбастично беше најавено процентуално зголемување на платите на воспитно-образовните работници. Претседателот на СОНК, синдикат кој доби масовна поддршка...

Последни објави