Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Искажан револтот на земјоделците од цела Македонија на денешниот протест во во Прилеп

    Земјоделците гневни на Власта: Додека наздравувате со чаша вино по скапите хотели, сетете се дека на лозарите им го откупивте грозјето за 2 денари. Потта...

    Последни објави