Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Апасиев: Спикерот ги крши сите правила, донесувањето на двајцата заразени пратеници во Собранието е кривично дело

    Спикерот на Собранието, Талат Џафери, денес по којзнае кој пат го прекрши Деловникот за работа на Собранието, не давајќи му процедурално обраќање на пратеникот...

    Последни објави