Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  (Видео) Прес-конференција на Левица: Нека ни е честит Први мај, денот на трудот!

  - прес-конференција на портпаролот Амар Мециновиќ и координаторот на Социјалниот сектор - Катерина Јовановска Пред повеќе од еден век, на први мај, работникот високо ги...

  Левица поднесе предлог-закон за намалување на договорите на определено време

  Откако пратениците од делегитимираната коалиција, СДСМ и ДУИ, гласаа против предлог-законот на Левица за изменување на Законот за работни односи да се стави на...

  Последни објави