Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  Неспособната дипломатија и молкот на ЕУ не треба да водат кон отворање на Уставот

  Не е потребно дополнително отворање на Уставот на Република Македонија за додавање на бугарското малцинство, затоа што е крајно време да се смени насоката...

  Борислав Крмов гостин во „Утро со Златев“ на Радио Лидер

  Пратеникот на Левица, Борислав Крмов, утре, 10 март 2021, со почеток во 08:00 часот наутро, ќе гостува во „Утро со Златев“ на Радио Лидер. Ќе...

  Последни објави