Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Крмов: Пописот е фалсификат и фингиран

„Овој процес не беше ништо, освен една политичка операција изведена под палката на ДУИ, а одобрена од СДСМ. Имавме многу говори и гостувања по...

Последни објави