Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Богдановиќ: За референдум треба инцијатива и дополнително време

Во денешната емисија „Жешко Политичко Лето" на Канал 5 ТВ, на која гостуваше градоначалникот на Центар, Саша Богдановиќ, прашање постави нашата модераторка на Левица...

Богдановиќ користи гужва пред крајот на мандатот за уште неколку „бонбона” бизниси

Случајност или не, токму пред завршетокот на мандатот на градиначаникот Саша Богдановиќ, уставен суд го укина мораториумот за градежни активности во Центар. За само...

Последни објави