Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

За Зијадин Села не се важни македонските национални интереси – приоритет се интересите на Косово и Албанија

Села, како претседател на Алијанса на Албанците и пратеник во Собранието на Република Македонија, со своите испади после вчерашниот Самит на ЕУ за Западен...

Последни објави