Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Скопскиот изборен штаб на Левица реализираше маалска средба во општината Кисела вода

Овој викенд Скопскиот изборен штаб на Левица реализираше маалска средба во општината Кисела вода, каде средба остварија носителот на советничката листа на Левица за...

Последни објави