Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Левица – Центар: Власта повторно и удоволи на урбаната мафија

РЕАКЦИЈА ДО ЈАВНОСТ Занемарувајќи ги сите граѓански иницијативи, апелите од експертите и добробитот на жителите на Општина Центар, владејачката СДСМ, по кој знае кој пат...

Последни објави