Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Левица – Велес: Општина Велес планира нови вработувања

Коалицијата ДПМНЕ-ДУИ на последната седница на Советот на Општина Велес изласа одлука во која се предвидува нови 34 вработувања, со единствен изговор зголемен обем...

(Видео) Смилев: Корумпираните и алчни политичари вршат огромна неправда врз Бабуна

Изјава на Игор Смилев - претседател на еко-здружението „Грин Пауер“ и член на Левица во врска со дивоградбите по течението на реката Бабуна.   https://www.youtube.com/watch?v=CxwnZoJmebY ПОЛИТИЧКА ПАРТИЈА...

Последни објави