Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Левица – Аеродром: Жителите од Стар Аеродром се против зонско паркирање

    Денес, со почеток од 11:00 часот, во "паркчето" на ул. ,,Методија Шаторов Шарло", граѓаните имаа отворена средба со советниците на Левица во Општина Аеродром. На...

    Последни објави