Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Левица – Прилеп: Надлежните инспекции во заштита на директорот на Царинска управа – Горан Сугарески

Бројни прекршувања со узурпирање на јавна површина и прикривање на фактичка сопственост. Неформалниот сопственик на Кафе-Клуб Табу и Ла Пиаца во Прилеп - Горан Сугарески,...

(Видео) Како Кочо Анѓушев манипулираше дека домаќинствата се прв загадувач на воздухот?

Токму човекот кој дозволи да се увезува токсично масло под лажен назив “мазут”, во 2017 година убедуваше дека индустријата е дури трет причинител за...

Последни објави