Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Царовска додека автократски воведува дигитализација не умее ниту свидетелства да испорача

    Деновиве, додека министерката Царовска е на турнеја низ државава во посета на празни училишта и наместени трибини, по којзнае кој пат на виделина излегува...

    Последни објави