Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Апасиев: Правото на амандмани не е резервирано само за великоалбанскиот шовинизам!

    Процедурално обраќање на пратеникот Димитар Апасиев, откако спикерот на Собранието на Република Македонија, Талат Џафери ги фрли во корпа амандманите на пратениците на Левица...

    Последни објави