Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Левица поднесе Предлог-закон за намалување на платите на уставните судии

    СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТ   Прес конференција на пратеникот Борислав Крмов по повод Предлог-законот на Левица за намалување на платите на уставните судии. Пратениците на Левица, Димитар Апасиев...

    Последни објави