Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Велешани се` уште пијаат вода од штетни азбестоцементни цевки

    Едно од главните ветувања на градоначалникот на Општина Велес Аце Коцевски и политичката партија СДСМ на последните локални избори во 2017 година беше "ВЕЛЕС...

    Последни објави