Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Протест за поддршка на работничка отпуштена од Веро за време на боледување

Почитувани, Денес, четврток, 11 јануари, во 12.00 Левица ќе организира протест пред маркетот Веро 5 - Скопје во близина на Автомото сојузот на Македонија (АМСМ)...

Последни објави